modni ludzie - kobieta i mężczyzna

Oryginalne ubrania damskie, które zaskakują designem

Damska odzież potrafi być niezwykle oryginalna, niestandardowa, a nawet nieco kontrowersyjna. Od czasu do czasu w modzie pojawiają się trendy, które fascynują projektantów mody i stylistów, jednak kompletnie niezrozumiałe są dla kobiet. Jakie ubrania damskie są obecnie na topie, a nie cieszą się wielką popularnością wśród kobiet?

Holograficzna kurtka tylu „puffa”

Ta kurtka idealnie pokazuje, iż odzież damska potrafi czasami niezłe razić po oczach. Model ten jest dość specyficzny, dlatego też niewiele pań zdecydowało się na jego zakup. Połyskująca kurtka w kolorze złotym lub srebrnym w oversizowej wersji prezentuje się dość kosmicznie. W takim modelu tylko młodzież może wyglądać dobrze.

Ubrania damskie z naturalnej skóry

Damska odzież musi być wykona z dobrych, solidnych i przyjemnych dla ciała materiału (tak jak odzież damska Dstreet). Jednak już od dawna odchodzi się od tworzenia ubrań z naturalnej skory zwierzęcej. Takie rzeczy są wręcz niemodne i trzeba zrobić wszystko, by firmy przestały je tworzyć. Świetną alternatywą są ekologiczne materiały oraz ekologiczne skóry. Odzież damska stworzona przez polskich projektantów coraz częściej świeci dobrym przykładem, gdyż niektóre kolekcje wykonane są z recyklingu, co jest zdecydowanie na topie.

Mocny wzór

W niektórych kolekcjach znanych projektantów znaleźć można sukienki, płaszcze oraz spódnice o dość nietypowych, bardzo charakterystycznych wzorach. Wiele pań porównuje je do wzoru, który najczęściej można spotkać na dość barwnych dywanach. Ten design zdecydowanie nie przekonuje klientek.