converse męskie

Sprawdź jak nosić męskie Converse

Minęły już czasy, kiedy to trampki męskie uważane były wyłącznie za obuwie sportowe, nadające się jedynie do przechadzek po mieście czy treningów sportowych. Dziś bez najmniejszego problemu mogą stanowić także część eleganckiego stroju. Noszone przez osoby znane czy wpływowe wzbudzają coraz większe zainteresowanie na ulicy, a grono ich zwolenników stale się powiększa. Z czym je łączyć? 

Z jakim stylem dobrze komponują się Converse męskie?

Jako że converse męskie są obuwiem sportowym najczęściej spotykane są w stylizacjach w podobnym stylu, co jest najbardziej bezpiecznym wariantem. Połączenie z dowolnymi spodniami, casualowymi swetrami, koszulkami czy czapką z daszkiem stworzy za każdym razem spójny oraz harmonijny efekt, który dedykowany jest mężczyznom w różnym wieku. 

Nieco bardziej ekstrawagancką, ale zyskującą na popularności wersją jest łączenie z formalnymi ubraniami. Założenie męskich converse do garnituru jest nie tylko stylowe, ale i niezwykle wygodne. Taki wybór pozwoli zachować nienaganną prezencję w wymagających tego sytuacjach, przełamując jednocześnie nudną stylizację, co niejednokrotnie może być pomocne podczas biznesowych rozmów. 

Jaki rodzaj Converse wybrać? 

  • wsuwane: nadają się do codziennych, niezobowiązujących stylizacji.
  • za kostkę: polecane szczególnie do różnego typu spodni o długości 7/8, jak i tych o kroju bojówek. 
  • klasyczne: pozostawiają pełną dowolność stylizowania. Będą dobrze wyglądały w każdym połączeniu, zarówno letnią, jak i zimową porą.