torebka shopperka zielona duża pikowana

Torebki shopperki nie tylko na zakupy

Torebki shopperki to duże torby, często skórzane, zaopatrzone w dwa krótkie uchwyty. Ich pojemność wskazuje, że łatwo w nie zapakować spore zakupy. Shopperki pojawiły się w trendach modowych stosunkowo niedawno i przyjmuje się, że autorem projektu był Michael Kors, za sprawą którego ten model torby przyjął się na długie lata.

 Torebki shopperki na co dzień

Dzisiaj trudno sobie wyobrazić modę bez tego modelu torebki. W erze sprzed shopperek kobiety nosiły zakupy w torbach i siatkach, a przez krótki okres czasu nawet w dwóch torebkach. Z rygorystycznie wybieraną zawartością jedną z nich przewoziło się tylko w samochodzie a drugą nosiło ze sobą. Ponieważ takie wybory trafiały na portale z memami, wywołując w ten sposób mnóstwo  emocji, projektanci szybko dostrzegli lukę do wypełnienia. W ten sposób powstała duża, ale szykowna i wygodna w noszeniu torba na zakupy. 

Jak nosić torebki shopperki?

Shopperki bardzo szybko zdobyły uznanie kobiet. Modne, świetnie wykonane i pojemne doskonale spełniają swoje zadanie. Doskonale komponują się z niezobowiązującym strojem, chociaż najlepiej prezentują się ze stylem biznesowym bądź lekkim, wakacyjnym i powiewnym zestawem. 

Chociaż torebki shopperki kojarzą się z pokaźnymi zakupami, wykorzystuje się je równie często do zapakowania do nich niezbędnych przedmiotów potrzebnych na długi spacer z dzieckiem, plażę czy wycieczkę. Najlepiej jednak sprawdzają się w mieście, zwłaszcza gdy przemiesza się po nim środkami publicznego transportu. 

torebka shopperka beżowa

Intrygujący design torebek shopperek

Torebki shopperki zyskały sobie uznanie za sprawą zróżnicowanego designu. Przyjmują kształt kwadratowy, łódkowaty, mogą być zaokrąglone i zdobione ciekawymi detalami: łańcuszkami, breloczkami, kwiatami czy kolorowymi naszywkami. Shopperki stały się modelem uniwersalnym, komponującym się doskonale z różnorodnymi trendami w modzie. Niektóre ze stylizacji kreują z niej główny element ozdobny, koncentrując się najsilniej właśnie na ich wyglądzie jako wiodącym dla całej kolekcji.