Bielizna wyszczuplająca – co zrobić, by mieć perfekcyjną sylwetkę?

Bielizna wyszczuplająca to sprawdzona pomoc w kryzysowych sytuacjach. Nie ma kobiet idealnych. Czasem jednak każda z pań chciałaby wyglądać perfekcyjnie. I właśnie wtedy z pomocą przychodzi bielizna korygująca. Jak wybrać bieliznę, która pomoże uzyskać piękne kształty?

Na co dzień i na specjalne okazje

Bielizna wyszczuplająca (kliknij) polecana jest nie tylko na specjalne okazje, ale również do codziennych stylizacji.

Sukienki typu bodycon, które bardzo dokładnie opinają ciało wymagają idealnego wyglądu. Bielizna wyszczuplająca jest w takiej sytuacji niezbędna. Warto pamiętać, że nawet szczupłe kobiety czasami potrzebują poprawić swoją sylwetkę w niektórych partiach ciała. Bieliznę korygującą można wybrać tak, by podkreślała te partie ciała, które są atutem i ukrywała to, co powinno zostać ukryte.

Kreacje koktajlowe, wieczorowe czy spódnice ołówkowe również wymagają idealnej figury. Warto również pamiętać, że nawet spodnie, które są z dopasowanych, lejących materiałów podkreślają niedoskonałości. Dobrze dobrana bielizna wyszczuplająca jest niezbędna do tych stylizacji.

Jak dopasować odpowiednią bieliznę korygującą?

Bielizna korygująca jest produkowana w wariantach umożliwiających różny stopień dopasowania. Bielizna wyszczuplająca o niskim stopniu korekcji jedynie nieznacznie wysmukli figurę kobiety.

Panie, które potrzebują większej pomocy powinny zdecydować się na bieliznę modelującą, która ma więcej procent lycry odpowiedzialnej za korygowanie sylwetki. Bielizna wyszczuplająca może mieć nawet 20% elastyny. Trzeba jednak pamiętać, że jest to bielizna, której nie powinno nosić się przez cały dzień. Taka bielizna jest wygodna wyłącznie przez kilka godzin.

Wybierając bieliznę wyszczuplającą na specjalne okazje należy dobrać ją do konkretnej kreacji. Warto iść z sukienką do sklepu i przymierzyć bieliznę wraz ze strojem, dzięki temu można mieć pewność, że bielizna jest prawidłowo dobrana. Ukryje wszystkie niedoskonałości i jednocześnie będzie niewidoczna pod sukienką.

Bielizna wyszczuplająca pozwala ukryć brzuszek, podkreślić lub zmniejszyć piersi, a także wysmuklić uda i „podnieść” pupę. Do sukienek idealne będą halki wyszczuplające. Do spodni można wybrać majtki z wysokim stanem. Ciekawą propozycją są również majtki „kolarki”, których dłuższe nogawki pomagają wyszczuplić uda.

Bielizna wyszczuplająca to must have w szafie każdej kobiety. Nawet tej szczupłej. W sytuacjach, gdy wygląd ma największe znaczenie warto nałożyć bieliznę korygującą, która zapewnia nienaganny wygląd i dodaje pewności siebie.