bluzki damskie tanie

Jak nosić bluzki?

Każda kobieta ma w swojej szafie bluzki. W różnym wydaniu. To taka podstawa, której ciężko się wyzbyć. Jest tyle pięknych bluzek, jakie otrzymać można w różnych sklepach, że każda kobieta jest w stanie otrzymać dla siebie coś odpowiedniego. Jak nosi się bluzki? Prawidłowo postawione pytanie, na jakie warto znaleźć odpowiedź. Niby jest to rzecz oczywista, ale obserwując niektóre kobiety na ulicach, można mieć co do tego pewne wątpliwości.

Na wierzchu czy do środka?

Dylemat, który niektórym ciężko rozwiązać – bluzki damskie tanie nosi się na wierzchu, czy też wciśnięte w spodnie/spódnicę? (zobacz przykładowe stylizacje tutaj) Pod uwagę należy wziąć typ sylwetki z jakim ma się do czynienia. Panie, które mają sylwetkę w typie jabłko, z lekkim brzuszkiem, powinny nosić bluzki na wierzchu. Kobiety, które mogą pochwalić się ładnie zaznaczoną talią, powinny pomyśleć o tym, aby włożyć bluzkę do środka. Wtedy ich talia, której na pewno zazdrości niejedna osoba, będzie jeszcze lepiej widoczna.

Pora roku

Warto pamiętać o tym, aby damskie bluzki dopasować zgodnie z obowiązującą porą roku. Tym bardziej, jeżeli ma się do czynienia z cienkimi bluzkami. Ewentualnie można pomyśleć o odpowiednim okryciu wierzchnim, jakie zapewni odpowiednią ilość ciepła. Może na ulicy nie będzie można zaprezentować bluzki skrytej pod płaszczem, ale jeszcze będzie ku temu dobra okazja. Będzie można pokazać modną i stylową bluzkę po dotarciu do wskazanego miejsca.