figi damskie

Jaki prezent dla partnerki?

Zmysłowa bielizna jest prezentem, który ucieszy niezawodnie praktycznie każdą kobietę. Mężczyzna, który sprawia swej lubej tego rodzaju prezent jest uznawany za praktycznego a także za troszczącego się o wybrankę swojego serca. Być może zastanawiasz się z czego ucieszy się Twoja dziewczyna czy żona, czym Ją oczarujesz?

Co na prezent dla partnerki?

Zmysłowa bielizna to świetny prezent na urodziny na prezent dla żony czy dziewczyny. Z jednej strony jest praktyczny, po drugie sprawi, że Twoja wybranka poczuje się kobieco oraz zmysłowo. Ostatnio w modzie są figi damskie ozdobione kokardkami. Najczęściej dobrać należy również biustonosz, gdyż jest to komplet, który ucieszy każdą kobietę. Przed dokonaniem zakupu, warto odbyć rozmowę, by wiedzieć jakie preferencje ma Twoja partnerka, tak by mieć całkowitą pewność, że właśnie to połączenie sprawi Jej satysfakcję oraz radość. Musisz wiedzieć, czy Twoja żona woli figi tradycyjne, czy też może preferuje figi wysokie. Pamiętaj, że największą frajdę zawsze sprawia ten prezent, który jest przemyślany oraz całkowicie dopasowany. Wtedy dopiero, Twoja partnerka zauważy, że troszczysz się o Nią, że wykonałeś trud, poświęciłeś czas by wybrać to najwłaściwsze rozwiązanie.

figi damskie

Jakie panują aktualnie trendy?

W trakcie badań prowadzonych przez seksuologów na reprezentatywnej grupie kobiet, okazało się, że preferują figi, które są wygodne oraz komfortowe w noszeniu, dlatego też jeśli zdecydujesz się na ich model z bawełnianym klinkiem, wiedz, że okaże się to właściwym rozwiązaniem. Co ważne, świadome panie stawiają na figi, które są hipoalergiczne, nie spowodują jakichkolwiek zadrażnień na skórze, dlatego też wybierając ten właściwy model, sprawdź jak najdokładniej możesz ich skład. Twoja partnerka z pewnością ucieszy się z fig, gdzie duży jest procent poliamidu, który stanowi znacznie tańszy odpowiednik jedwabiu, jednakże również sprawdzi się doskonale. Dobrze jest też, gdy w składzie znajdzie się bawełna, Ważne jest, by figi odpowiadały współczesnym trendom, gdyż dla Twojej partnerki bardzo istotne jest, by podążać za nowoczesnością. Właśnie takie są Perse/F figi, to rozwiązanie które wybrało już wiele kobiet, co ważne, nie zawiodły się one na tym wyborze. Może się okazać jednak, że Twoja partnerka preferuje figi wysokie, wtedy to postaw zdecydowanie na Moon/FW figi wysokie. Tiul z którego są one wykonane jest elastyczny, koronka natomiast jest nietuzinkowa, spodoba się Twojej partnerce, gdyż jak każda kobieta będzie chciała się wyróżnić. Wielkim atutem będzie komfort noszenia, gdyż to zawsze jest bardzo ważne, warto nosić jedynie tę bieliznę, która idealnie leży na ciele.