new balance 530

New Balance 530 – czy ciągle warto na nie stawiać?

New Balance 530 to model sneakersów znany nie od dziś. Jest noszony od wielu lat i był noszony przez wiele celebrytek. Podpowiadamy, czy sprawdzi się również w tym sezonie.

New Balance 530 – czy już się zestarzały?

Opisywany model butów stanowi popularny widok od wielu lat. W przypadku wielu rodzajów butów czas działa ewidentnie na ich nie korzyść, ale w tym wypadku jest zupełnie inaczej. Ten typ obuwia od uznanej marki New Balance to obuwie zaliczane do tzw. „dad shoes”. Oznacza to, że podobne modele były noszone przez mężczyzn w latach 90-tych. Co więcej zostały stworzone tylko i wyłącznie z myślą o bieganiu. Ich konstruktorzy nie zdawali sobie sprawę, że za kilka dekad takie obuwie będzie robiło prawdziwą furorę wśród kobiet. Buty wpisują się w trend retro designu i stanowią niezwykle uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu miejskich stylizacjach.

Dlaczego warto stawiać na New Balance 530?

New Balance 530 to doskonałe rozwiązanie dla pań szukających wygodnych i estetycznych sneakersów. Sprawdzą się w prze z luźnymi jeansami, jak również spodniami garniturowymi, a nawet dłuższymi spódnicami. Podbijają serca zagranicznych influencerek, a ponadto wykazują takie zalety jak:

  • trwałość – są tworzone z umiejętnie dobranych materiałów, co sprawia, że można je użytkować przez długi czas,
  • komfort – są niezwykle wygodne i przyczyniają się do nadmiernego pocenia się stóp,
  • ciekawy design – wyróżniają się grubą podeszwą, która nadal nie wychodzi z modym
  • mnogość wyboru – mogą występować w różnych wersjach kolorystycznych.